Poruchy EREKCE – přírodní léky pro Vaše potíže, 1krok k úspěchu

Porucha erekce či erektilní dysfunkce (porucha ztopoření penisu = erektilní dysfunkce = porucha potence) je trvalá nebo dočasná neschopnost muže dosáhnout nebo po dostatečně dlouhou dobu udržet ztopoření pohlavního údu (erekci), které je nezbytné k pohlavnímu styku. Takto zní lékařská definice tohoto problému.

Erektilní dysfunkce (ED) je jednou z nejčastějších poruch sexuálních funkcí u mužů vůbec. Dříve byla tato porucha nazývána impotencí, dnes však dáváme přednost termínu erektilní dysfunkce, který lépe vystihuje podstatu problému. Výborné řešení problémů s erekcí si můžete koupit na stránkách lekarnaonline.org. K dosažení erekce je třeba dokonalá souhra psychiky, hormonu, nervových reflexů a hladké svaloviny a jakékoliv narušení této rovnováhy vede k poruchám. 

erekce

Trocha statistiky:

– poruchy erekce má 54% mužů

– přibližně 80 % mužů, kteří problém v sexu zažili, přiznává, že o tom nikdy s nikým nemluvilo. Stydí se. To znamená, že se ani nijak neléčí a snaží se na sex zapomenout.

– 39 % mužů přiznává, že má psychické zábrany se s tak delikátním problémem svěřit lékaři.

– skoro 2/3 českých mužů kupují léky pro léčbu poruchy erekce bez lékařského předpisu a nezbytného lékařského vyšetření.

Nejste sám!

Z průzkumu, který provedla společnost SC&C – Marketing & Social Research mezi zákazníky lékáren vyplynulo, že typickým zákazníkem nakupujícím potravinové doplňky na léčbu poruchy erekce je: muž, zaměstnaný na plný úvazek, ženatý, má 48 let a za tyto potravinové doplňky v průměru utrácí 626 Kč měsíčně i pokud se nachází v nejnižší příjmové kategorii. Důvody, proč skutečnou léčbu nahrazuje potravinovými doplňky jsou: snadná dostupnost, nechce jít k lékaři, anonymita.

Internet – 100% anonimita

Můžete jít koupit tyto přípravky do lékarny, ale v době internetu se nemusíte obávat nákupu v kamené lékarně, ale máte možnost si objednat tyto léky z tepla domova a mnohdy ještě za lepší cenu.

Jak řešit tento problém? 

V dnešní stále více hektické a uspěchané době často slýcháme z televize, rádia či čteme v novinách, že se stále množí problémy s mužskou erekcí. Množství problémů s mužskou erekcí je dána mnoha faktory které působí na lidské tělo a vzhledem k elementům, které tyto problémy způsobují by se dala tato nepříjemnost nazvat civilizační chorobou. Jak mnozí z vás jistě tuší, porucha je velmi závažný problém který může způsobit řadu komplikací a to od lehčích nepříjemností či trapných situací až po rozvod z partnerem, výpověď z práce či problém se zplozením potomků. Avšak pro všechny muže, kteří trpí tímto problémem, máme dobrou zprávu. Ve většině případů nejsou poruchy neléčitelný respektive neřešitelný problém pro jehož překlenutí či zlepšení přináší tyto stránky několik způsobů, například léky. Pokud vás o možnostech podpory potence zajímá více, doporučujeme prostudovat zbytek těchto stránek.

erekce

Trpíte problémy s erekcí a nevíte jak tento problém vyřešit, co je ta správná podpora. Zprvu je velmi důležité si uvědomit danou příčinu, které by bylo možno rozdělit do dvou základních kategorií. První, méně častá příčina problémů s potencí je nevyhovující partner. Tuto příčinu je možno řešit relativně jednoduše, buď ústní dohodou a změnou vzájemného přístupu nebo výměnou partnera. Každý ví, že při intimnostech je vyhovující a pozorný partner základ spokojenosti. 

Příčiny poruchy erekce

Kladete si vy, či váš partner otázku podpory stání a nedokážete na ni úspěšně odpovědět? Věřte, že poruchy erekce nejsou ve většině případů způsobeny špatnými fyzickými předpoklady či kondicí. Jak již bylo naznačeno v předchozím odstavci, jelikož by bylo možno tento druh mužských problémů zařadit do škatulky civilizačních chorob, jsou jejich příčiny způsobeny stejnými faktory jako u ostatních civilizačních chorob. Mezi nejčastější faktory, které poruchy erekce způsobují, patří stres v zaměstnání, hektický styl života bez odpočinku, nedostatek pohybu, špatné návyky při stravování a příjem nežádoucích elementů jako kouření, konzumace alkoholických nápojů a množství dalších. Patříte li mezi zasažené problémy s erekcí či jinou civilizační chorobou, doporučujeme se při snaze o její vyléčení postupovat spíše snahou odstranění příčin těchto problémů než akutní léčbou.

Správný životní styl je základ úspěchu

Další možnou příčinou je problém způsobený již zmíněným vlivem okolí. Pro řešení tohoto problému s mužskou erekcí máme samozřejmě také řešení. První věcí, kterou by měl každý muž zasažený tímto problémem udělat, je alespoň částečná změna životního stylu. Úprava životního stylu často přispívá ke zlepšení psychického stavu a může vést i k vyřešení či zlepšení problémů s potencí i erekcí. Pokud vám úprava/zlepšení životního stylu nepomůže, každému z vás doporučujeme alespoň na zkoušku využít některý z níže zmíněných výrobků, které vám ve vašem intimním světe otevřou nové možnosti.

Jak již bylo zmíněno, problémy s erekcí trpí velké procento mužů, jejichž vzorek spadá především do hustě obydlených měst pověstných především svým rychlým stylem života. Vzhledem ke stále se rozšiřující rozloze těchto měst, je více než pravděpodobné že i problémů s erekcí i potencí bude neustále přibývat. Pokud se chcete těmto nepříjemnostem vyhnout, doporučujeme následovat výše uvedené rady pro zlepšení. Chcete li zlepšit vaši aktuální či dlouhodobou kondici, je jedním z nejlepších řešení využít výše recenzované prověřené léky či doplňky stravy, které vám především ženami vyhledávanou kvalitní erekci i potenci zajistí. Doufáme, že vám tyto stránky byly při výběru pomocníka pro zlepšení potence nápomocen a váš partner tak bude moci dlouhou dobu uživit vašich kvalit a předností.

Nevíte jak potěšit vaši ženu? Ženy mají ve velké oblibě parfémy a nejen proto je parfém jeden z nejlepších voleb jak potěšit ženu. Nevíte kde parfémy koupit, či jaké parfémy vybrat? Doporučujeme navštívit stránku nejvůně.cz, která vám ty nejoblíbenější parfémy představí a tak pomůže ve výběru té nejpříjemnější vůně.

Co vlastně rozumíme pod pojmem porucha erekce? Je to trvalá nebo dočasná neschopnost muže dosáhnout nebo udržet ztopoření penisu tak, aby mohl být uskutečněn pohlavní styk. Patří k nejčastějším poruchám sexuálních funkcí u mužů. Pokud dojde k poruše rovnováhy mezi psychikou, hormony, nervovými reflexy a hladképoruchy erekce – erektivní disfunkce svaloviny, vzniká právě tento problém erektovní disfunkce, který narůstá s přibývajícím věkem. Možnosti dnešní medicíny jsou nesrovnatelné například s obdobím před 20 lety. Tehdy se za hlavní příčinu poruchy erekce považovaly psychické problémy. Ty jsou samozřejmě jednou z možných důvodů, jde přibližně o 20% postižených mužů. Ve zbývajících případech jde o konkrétní onemocnění, které postihuje některou složku nezbytnou pro vznik erekce jako cévy a nervy. Onemocnění může být celá řada, například cukrovka, ischemická choroba srdeční, vysoký krevní tlak, ateroskleróza, nervové a psychické onemocnění,potíže s prostatou nebo konečníkem, úrazy páteře, hormonální poruchy. Nemalou roli může hrát také nadměrné kouření, požívání alkoholu, drog nebo některých léků.

Tablety pro lepší sex…

To, že sex neplní v současné době již jen svou úlohu reprodukční, je zřejmé snad více než kdy jindy. Potvrzují to i data z výzkumů, která dokazují, že sexuální aktivita je významnou součástí životů mužů i žen až do vysokého věku. Podle dotazů mezi náhodnými jedinci až 95 %  mužů a 63 % žen ve věku 40 – 80 let považuje sexuální život za důležitý. Stejné množství dotazovaných udává, že je sexuálně aktivních. Zároveň shodně popírají to, že lidé ve vyšším věku již nemají o sex zájem.

Poruchy erekce jsou mají negativní dopad na partnerský vztah, stabilitu rodiny a mnohdy také na pracovní výkonnost a sociální sféru života obou partnerů. Česká republika se z mezinárodně udávaných údajů nijak nevybočuje a podle posledního výzkumu z ledna 2004 je zřejmé, že 44 – 60 % mužů ve věku 40 – 65 let trpí určitou „form“ou erektilní dysfunkce.  Podle definice je erektilní dysfunkce neschopnost muže dosáhnout a udržet erekci dostatečnou pro uspokojivý sexuální styk. Ačkoliv pravděpodobnost poruch erekce sice závisí do značné míry na věku a častěji se vyskytuje u starších mužů, ve většině případech se nejedná o neodvratný proces stárnutí. Může se jednat o první projev dosud skrytého a mnohdy i závažného onemocnění. Většinou se však nedá očekávat výrazné samovolné zlepšení této situace.

Z postižených mužů vyhledá lékaře jen asi každý desátý muž. Zarážející je skutečnost, že za posledních téměř 7 let, kdy byly prováděny na téma poruch erekce studie a vedla se otevřená  diskuse, se tento počet výrazně nezměnil. Chybu ale nelze hledat jen na straně mužů samotných. Zábrany, stud a neschopnost vyjádřit své pocity a problémy před lékařem jsou do určité míry pochopitelné. To, co vede muže k lékaři, je až v 60 % přání partnerky nebo narušení vztahu s ní.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *