Co je Kamagra? Přehled cen na lék v České Republice

Kamagra – ALTERNATIVNÍ Viagra pro každého muže

Když si vzpomínáte na levnou kopii Viagry, tak je těžké si nevzpomenout na Kamagru. Je to obecný lék, který je složením a účinky na organismus identický k populární značce. Ani se ne liší jedním z hlavních kritérií – zdravotní bezpečnosti. Studie ukázaly, že použití Kamagry, třikrát týdně nemá vliv na vnitřní orgány.

kamagra tabletky

Pokud není žádný rozdíl, tak proč ne dát přednost originálnímu léku, který byl testován? Samozřejmě, můžete si koupit Viagru, ale v tomto případě léčba erektilní dysfunkce bude dvakrát dražší. Cena Kamagry je výrazně nižší, což dělá jí výhodným pořízením.

Co je Kamagra?

K dnešnímu dni, Kamagra je nejznámější generickou Viagrou. Lék produkuje největší indická farmaceutická společnost „Ajanta Pharma.“ Poptávka o generické viagře je nejen v evropských a asijských trzích, ale i ve Spojených státech.

Popularita analogového přípravku v první řadě poskytnula  náklady na Kamagru. Nízká cena Kamagry je způsobená  několika faktory:

  • Nepřítomnost nákladů na vývoj léků. Indická farmaceutická společnost používala hotovou formuli.
  • Snížení nákladů na testování léku.
  • Nízkonákladová výroba. Vyrábět léky v Indii je mnohem výnosnější než v Evropě.

I přes nízkou cenu, kvalita Kamagry není horší než originálního přípravku. Generic prošel všechny potřebné testy a je schválena pro prodej ve většině evropských zemí.

V posledních několika letech pod obchodním názvem „Kamagra“ vyšlo několik dalších léků: Gel pro potence, šumivé tablety, žvýkací tablety, a jiní. Spolehlivosti a dostupnosti léčivých přípravků je uvedeno miliony lidí po celém světě.

Jak Kamagra funguje?

Kamagra začíná působit během 45-60 minut po užití pilulky. Během této doby v žaludku se rozpustí povlak tablety a účinná látka sildenafil se dostane do krve.

Aktivní složka stimuluje kardiovaskulární systém. Výsledkem je, že krev proudí do penisu aktivnější, a poskytuje stabilní erekci. Kromě toho Kamagra uvolňuje v penisu kavernózní tělo a zmírňuje nepohodlí ve více sexuálních kontaktů.

Přečtěte si také
Koupit Sildenafil bez Predpisu

Sildenafil podporuje připravenost k pohlavnímu styku po dobu 4-6 hodin. Mnozí lidé říkají, že Kamagra také zlepšuje sexuální výkonnost. Lék snižuje čas potřebný pro přípravu na opětovný pohlavní styk na 3-5 minut.

Několik hodin po expozici léku všechny jeho součásti jsou zcela vyloučeny z těla.

Používat Kamagru  je velmi pohodlné. Dokonce, i když člověk nesprávně vypočítá čas příjmu, tak nebude mít nepříjemné pocity v důsledku náhlé objevení erekce. Lék funguje pouze v případě sexuálního vzrušení.

Cena Kamagry

Jedna tableta Kamagry v lékárnách stojí cca 160-165 Kč. Nejmenší balicí léky, které se skládají z 8 kapek, budou stát 1300 Kč, což je ekvivalentní 50 eur.

V různých lékárenských řetězcích může cena na Kamagru se mírně lišit. Ale rozdíly v ceně nejsou větší než 5,3%.

Muži, kteří chtějí ušetřit peníze, kupují Kamagru na internetu. Za jedno balení léků v on-line lékárně budete muset zaplatit 1100-1150 Kč. To znamená, že jedna tableta bude stát jen 140 korun.

Kromě toho, on-line obchody  poskytují příznivé podmínky pro velkoodběratele. Cena balení šesti léků (48 tablet) – bude stát 3700-3900 Kč. Při objednávání velkého množství Kamagry cena jedné tablety je snížena téměř o 2krát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *